Az alábbi süti beállításokat alkalmazhatja:

Közösségi média és marketing

Bezárás

500. Faipari munka Pforzheim Szabad állások: 1

500. Faipari munka Pforzheim500. Faipari német segédmunka vagy szakmunka Pforzheim
Faipari segédmunka vagy faipari szakmunka A1 német tudással esetleg angol tudással és jogosítvánnyal. Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétlenül szükséges. Munkabér 3.000,-€ bruttó, órabér 17,-€ bruttó. Heti munkaidő 40-45 óra. Szállás 300,-€. Munkaruha biztosított.

A feladatok: Ácsmunkák, fa tetőnyílások gyártása, tetőfelújítások, régi épületek felújításai, új padlások kialakítása, belső szerelvények, tetőablakok, előtetők gyártása és beépítése. Elvárás a szorgalom, megbízhatóság és becsületesség. A 60 m2-es lakás az első 3 hónapban 250,-€, majd melegen 400,-€. Jelentkezni angol nyelvtudással is lehetséges!

A németországi asztalosipari , faipari vállalkozást rendkívüli rugalmasság és kiváló minőség jellemzi. Nagyszerű ajánlatok széles választékát kínálják megfelelő és kielégítő megoldásokkal. Gondoskodnak a megrendelt tetőszerkezetről és annak elemeiről, segítenek a belsőépítészeti kivitelezésben. A németországi faipari segédmunka eredeti német nyelvű leírása itt olvasható ...

Fotó forrása: Pixabay

Az alábbi űrlap kitöltésével tud üzenetet küldeni nekünk. A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Kijelentem, hogy megismertem és elfogadom az adatvédelmi szabályzatot Alulírott, az alábbi checkbox pipálásával - az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR) 6. cikk (1) bekezdés b) pontja, továbbá a 7. cikk rendelkezése alapján - tudomásul veszem, hogy az adatkezelő a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá a saját adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelheti.

Ellenőrző kód

Térkép

A térkép nem az állások pontos pozícióját mutatja, csak a térséget. A térképben lévő piros jelölőkkel (buborékokkal) is megnyithatóak az állások. A minden állás legalján lévő Google térképen pontosabb, megközelítőleges helyszíntérkép látható.